witch4fans
Bine ati venit pe site-ul meu W.i.t.c.h.!Pe acest site va puteti distra,vorbi,amuza...chiar si daca nu sunteti fani W.i.t.c.h.! Witch girl a lunii:~ale~
Lista Forumurilor Pe Tematici
witch4fans | Inregistrare | Login

POZE WITCH4FANS

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
monaahmed2012 la Simpatie.ro
Femeie
25 ani
Calarasi
cauta Barbat
25 - 48 ani
witch4fans / Trucuri esentiale pentru o petrecere / Petreceri in stil W.i.t.c.h. Moderat de Th3 StOrM, hay_llin_96
Autor
Mesaj Pagini: 1
Will_Irma_HayLin
Admin+Will,Irma and Hay Lin mega fan

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 424
Will (data aniversarii: 19 ianuarie)
Cea mai grozava idee? O petrecere intr-o piscina!Acoperita, desigur, ca doar in ianuarie este foarte frig.Ganditi-va doar la cat de uimiti ar fi cei care s-ar trezi invitati la piscina din oras!Si astfel, toata lumea vaputea sa inoate chiar si in mijlocul iernii si sa se balaceasca printre ratuste de plastic, crocodili umpluti cu aer si, evident, o multime de broaste din plastic!
Irma (13 martie)
Miar placea sa dau o petrecere intr-o gradina impodobita in lampi colorate, agatate in copaci si tufisuri. Cel mai bun lucru din acea seara ar fi sa dai o multime de cadouri invitatilor: o carte, o pietricica, o minge colorata... ceva simbolic, care sa ii surprinda si sa ii bucure pe oaspeti. Cine spune ca doar invitatii ar trebui sa aduca daruri?Tortul meu ar fi in forma de broasca testoasa si l-as aseza intr-un bol facut din glazura, iar pe margini as pune mai multe lumanarele.Si draga mea Frunzulita va trebui sa participe la petrecere!
Taranee (23 martie)
La orice aniversare, mie imi plac cel mai mult fotografiile. La festivitati se aduna o multime de oameni, deci o multime de potentiale portrete! Toti prietenii mei si parintii lor care vin in vizita in acea zi trebuie sa se impace cu ideea. Este atat de amuzant sa te uiti pe poze si sa le vezi expresiile zapacite din momentul in care le spun ,,Zambiti va rog!" Le dau si lor cate o copie,iar pe una o pastrez. Astfel imi pot aminti de toate aniversarile.
Cornelia (10 mai)
Cand vine ziua mea de nastere imi sun de cu dimineata toti prietenii si le amintesc sa vina la petrecere. Mi-ar placea tare mult sa ii invit pe toti intr-ul parc unde sa organizez o vanatoare de comori...si toata lumea s-ar murdari ingrozitor,tarandu-se prin noroi. Nu credeti ca mi se potriveste asa ceva? Important este sa iti alegi tinuta potrivita pentru o astfel de petrecere - salopete,de exemplu, cat mai sunt la moda! 
Hay Lin (4 iunie)
Mi-ar placea sa-mi organizez o aniversare intr-o discoteca...spatiala: cu o multime de folii de   aluminiu si globuri din hartie creponata care sa atarne din tavan, pictate astfel incat sa arate ca niste plante. Apoi mi-as invita toti prietenii la o petrecere costumata. Ar trebui sa se deghizeze in extraterestri sau in superiori din benzi desenate si din filme...ar fi ceva super trasnit, ca mine!


_______________________________________
Nu toti ingerii au aripi,de aceea sunt numiti prieteni.



Miros:caramel,vanilie si ciocolata alba
Atingere:iarba verde
Casa:Magicwish

pus acum 17 ani
   
hay_llin_96
HAY LIN MEGA FAN+moderator

Din: Bacau
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 201
mie mi dse potriviteste stilul corneliei ptr. petreceri

_______________________________________

viata e frumoasa.........
Miros:trandafir rosu,ciocolata alba
Atingere:iarba parfumata
Casa:Richmind

pus acum 17 ani
   
Will
Will new fan

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 82
mi mi se potriveste will si irma

_______________________________________

intrati---->

pus acum 17 ani
   
ionela (ionny)
CORNELIA MEGA FAN

Din: -------------
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 188
Mie...stilul Corneliei!apropo, eu st nascuta tot pe 10 mai!

_______________________________________
I love cats!!!

   
Casa:Richmind
Miros:trandafir
Atingere:casmir

pus acum 17 ani
   
Will_Irma_HayLin
Admin+Will,Irma and Hay Lin mega fan

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 424
Mie mi se potrivesc toate!

_______________________________________
Nu toti ingerii au aripi,de aceea sunt numiti prieteni.



Miros:caramel,vanilie si ciocolata alba
Atingere:iarba verde
Casa:Magicwish

pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la