Colectia de poze witch4fans.3xforum.ro
Total 472 poze.

InapoiInainte

 
will new power will new powerWill new power
29.08.200845.6KB
irma 2 gaseste pozairma 2
11.09.20089.7KB
buna!ma numesc ionela, am 13 ani, am parul brunet, ochii caprui si sunt zodia spune ca sunt inalta,Buna!Ma numesc Ionela, am 13 ani, am parul brunet, ochii caprui si sunt zodia balanta.Pot spune ca sunt inalta, desteapta si frumoasa!Sunt o prietena buna!Sunt o fire deschisa, optimista, mereu cu zambetul pe buze, glumeatza.Imi place sa stau pe mess, sa cunosc lume noua, sa citesc, sa ma joc pe calculator (dar asta nu se intampla des :P ) etc.Imi plac f mult cartile din volumul de carti Copii lampii fermecate.Imi place sa ascult muzica!Filmele mele preferate sunt: Step up, Cronicile din Narnia, Tantalaul si gogomanul, Dennis, pericol public.Urasc mincinosii/mincinoasele, barfitorii, nesimtiti si gutuile. Imi plac animalele (in special pisicile :) ).Sunt o fire cam suparacioasa :D si ma cam enervez repede.Oricum...cine vrea sa fie prietenul/prietena mea trebuie sa ma accepte asa cum sant: cu bune si rele! ~Sfarsit~
30.12.200836.4KB
:zzz: elyon:zzz:
09.08.200834.5KB

 
6 h2o6
23.10.20088.9KB
coafura lui hay lin coafuri de vacantaCoafura lui Hay Lin
18.07.200817.4KB
irma album fotoIrma
29.08.200820.9KB
in mare
cand esti in vacanta ai tot timpul din stau la dispozitie ca sa faci o multime de lucruriIN SFARSIT,VACANTA MARE Cand esti in vacanta ai tot timpul din lume!Ore,zile,luni intregi...iti stau la dispozitie ca sa faci o multime de lucruri pentru care nu ai vreme in restul anului.Ce ocazie!Sa ai atata timp la indemana te poate intimida in primele zile si nu e usor sa alegi cu ce sa incepi,dar ai sa vezi ca o sa te descurci de minune. Incearca sa iti amintesti de tot ce visai sa faci cand stateai in clasa sau cand te chinuiai sa-ti faci temele.Apoi...treci la treaba!Suna-ti prietenele,citeste ce-ti place(au aparut atatea carti W.i.t.c.h.!),ocupa-te de pasiunile tale...dar nu uita sa pastrezi o farama de timp si pentru odihna si relaxare
24.07.200815.9KB

 
inainte, acum vreo 4 ani winx era pe tvr 2, dar acum pe ce post este?
cand era atunci pe tvr 2 nu amInainte, acum vreo 4 ani Winx era pe TVR 2, dar acum pe ce post este? Cand era atunci pe TVR 2 nu am ratat nici un episod pt ca imi place foarte mult!Si acum, recunosc ca-mi place!:D WITCH este o noua varianta a desenului animat Winx, nu am dreptate?Mie imi place din Winx de cea blonda (Flora) si de cea roscata si de cea cu parul cafeniu!:D
22.11.200842.6KB
aici scrieti ce aveti fata de site.Aici scrieti ce nemultimiri aveti fata de site.
24.07.200828.8KB
poze din seria noua :d h2oPoze din seria noua :D
23.10.20088.6KB
irma album fotoIrma
29.08.200835.8KB

 
1 hannah montana1
12.11.200841KB
aici scrieti daca aveti probleme la profil si ce le putem rezolva. probleme la profilAici scrieti daca aveti probleme la profil si ce probleme.Poate le putem rezolva.
24.07.200834.7KB
hay lin cu prietenul ei... cu w.i.t.c.h.Hay Lin cu prietenul ei...
06.09.200839.7KB
va pot face moderatori daca va dedicati site-ului si daca scrieti aici o compunere cu ce inseamnaVa pot face moderatori daca va dedicati site-ului si daca scrieti aici o compunere cu ce inseamna pentru voi a fi moderator(ce responsabilitati trebuie sa aveti,etc.).
24.07.200845.4KB

 
am gait unul sooper  :cool: cu w.i.t.c.h.am gait unul sooper :cool:
09.08.200844.3KB
will cu inima album fotoWill cu Inima Kandrakarului
29.08.200810.2KB
alta poza... album fotoAlta poza...
11.06.200815.3KB
pt prima oara la album fotopt prima oara la patinuar....
27.08.200827.4KB

 
ups` nerissaups`
28.07.20083.4KB
corny 6 :nebun: album fotocorny 6 :nebun:
12.09.20086.7KB
inca unul...=) cu w.i.t.c.h.inca unul...=)
09.08.200849.8KB
~joc 1~Poftim...eu vreau...cu...aaa...taranee.
20.09.200816.6KB

 
ahamz e mai mumos in realitate nupz?? :limba:  :nod: cedricahamz e mai mumos in realitate nupz?? :limba: :nod:
09.08.200829.3KB
dragutze poze^_^ album fotodragutze poze^_^
11.06.200837.1KB
daca mai este activ concursul am facut eu o semnatura semnatura luniidaca mai este activ concursul am facut eu o semnatura
25.03.200924.6KB
:hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  :hi:  gata o sa mai pun poze:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: gata o sa mai pun poze :nod: :nod:
09.08.200827.4KB

 
sopell.... :nod: cu w.i.t.c.h.sopell.... :nod:
09.08.200843KB
will cu cosul de picnic album fotoWill cu cosul de picnic
29.08.200849.5KB
irma album fotoIrma
11.06.200818.5KB
frumoasa album fotofrumoasa cornelia...:x:x:x
27.08.200836.7KB

 
corny album fotoCorny
04.09.200820.4KB
si emma e drauta h2osi emma e drauta
14.11.200819.1KB
tara 2 album fototara 2
28.08.20084KB
irma album fotoIrma
29.08.200841.7KB

 
:nod:  :limba:  :nebun:  :zzz: orube:nod: :limba: :nebun: :zzz:
28.07.200831.3KB
dar acum ai avansat la 100 de fac hay lin mega fan!e foarte bine!esti primul membru ajuns la 100 deDar acum ai avansat la 100 de postari!!!Te fac Hay Lin mega fan!E FOARTE BINE!ESTI PRIMUL MEMBRU AJUNS LA 100 DE POSTARI(dupa mine,desigur)!BRAVO!Pentru asta ai o diploma cu vrajitoarea ta favorita si cu numele tau de user pe ea!!! Daca pui si o compunere draguta la postul "Schimbare din membru in moderator" chiar te-as putea face moderator!
11.09.200833.8KB
corny suparata pe surioara ei ce boacana o fi facut aia mica? album fotocorny suparata pe surioara ei ........oare ce boacana o fi facut aia mica?
27.08.200815.2KB
io sunt o persoana foarte timida la fel ca taranee flori w.i.t.c.h.io sunt o persoana foarte timida la fel ca taranee
15.09.20084.8KB
InapoiInainte