Buna!Ma numesc Ionela, am 13 ani, am parul brunet, ochii caprui si sunt zodia balanta.Pot spune ca sunt inalta, desteapta si frumoasa!Sunt o prietena buna!Sunt o fire deschisa, optimista, mereu cu zambetul pe buze, glumeatza.Imi place sa stau pe mess, sa cunosc lume noua, sa citesc, sa ma joc pe calculator (dar asta nu se intampla des :P ) etc.Imi plac f mult cartile din volumul de carti Copii lampii fermecate.Imi place sa ascult muzica!Filmele mele preferate sunt: Step up, Cronicile din Narnia, Tantalaul si gogomanul, Dennis, pericol public.Urasc mincinosii/mincinoasele, barfitorii, nesimtiti si gutuile. Imi plac animalele (in special pisicile :) ).Sunt o fire cam suparacioasa :D si ma cam enervez repede.Oricum...cine vrea sa fie prietenul/prietena mea trebuie sa ma accepte asa cum sant: cu bune si rele!
~Sfarsit~
30.12.2008
36.4KB
:zzz:
09.08.2008
34.5KB
6
23.10.2008
8.9KB
Coafura lui Hay Lin
18.07.2008
17.4KB
Irma
29.08.2008
20.9KB
IN SFARSIT,VACANTA MARE
Cand esti in vacanta ai tot timpul din lume!Ore,zile,luni intregi...iti stau la dispozitie ca sa faci o multime de lucruri pentru care nu ai vreme in restul anului.Ce ocazie!Sa ai atata timp la indemana te poate intimida in primele zile si nu e usor sa alegi cu ce sa incepi,dar ai sa vezi ca o sa te descurci de minune.
Incearca sa iti amintesti de tot ce visai sa faci cand stateai in clasa sau cand te chinuiai sa-ti faci temele.Apoi...treci la treaba!Suna-ti prietenele,citeste ce-ti place(au aparut atatea carti W.i.t.c.h.!),ocupa-te de pasiunile tale...dar nu uita sa pastrezi o farama de timp si pentru odihna si relaxare
24.07.2008
15.9KB
Inainte, acum vreo 4 ani Winx era pe TVR 2, dar acum pe ce post este?
Cand era atunci pe TVR 2 nu am ratat nici un episod pt ca imi place foarte mult!Si acum, recunosc ca-mi place!:D WITCH este o noua varianta a desenului animat Winx, nu am dreptate?Mie imi place din Winx de cea blonda (Flora) si de cea roscata si de cea cu parul cafeniu!:D
22.11.2008
42.6KB
Aici scrieti ce nemultimiri aveti fata de site.
24.07.2008
28.8KB
Poze din seria noua :D
23.10.2008
8.6KB
Irma
29.08.2008
35.8KB
1
12.11.2008
41KB
Aici scrieti daca aveti probleme la profil si ce probleme.Poate le putem rezolva.
24.07.2008
34.7KB
Hay Lin cu prietenul ei...
06.09.2008
39.7KB
Va pot face moderatori daca va dedicati site-ului si daca scrieti aici o compunere cu ce inseamna pentru voi a fi moderator(ce responsabilitati trebuie sa aveti,etc.).
24.07.2008
45.4KB
am gait unul sooper :cool:
09.08.2008
44.3KB
Will cu Inima Kandrakarului
29.08.2008
10.2KB
Alta poza...
11.06.2008
15.3KB
pt prima oara la patinuar....
27.08.2008
27.4KB
ups`
28.07.2008
3.4KB
corny 6 :nebun:
12.09.2008
6.7KB
inca unul...=)
09.08.2008
49.8KB
Poftim...eu vreau...cu...aaa...taranee.
20.09.2008
16.6KB
ahamz e mai mumos in realitate nupz?? :limba: :nod:
09.08.2008
29.3KB
dragutze poze^_^
11.06.2008
37.1KB
daca mai este activ concursul am facut eu o semnatura
25.03.2009
24.6KB
:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: gata o sa mai pun poze :nod: :nod:
09.08.2008
27.4KB
sopell.... :nod:
09.08.2008
43KB
Will cu cosul de picnic
29.08.2008
49.5KB
Irma
11.06.2008
18.5KB
frumoasa cornelia...:x:x:x
27.08.2008
36.7KB
Corny
04.09.2008
20.4KB
si emma e drauta
14.11.2008
19.1KB
tara 2
28.08.2008
4KB
Irma
29.08.2008
41.7KB
:nod: :limba: :nebun: :zzz:
28.07.2008
31.3KB
Dar acum ai avansat la 100 de postari!!!Te fac Hay Lin mega fan!E FOARTE BINE!ESTI PRIMUL MEMBRU AJUNS LA 100 DE POSTARI(dupa mine,desigur)!BRAVO!Pentru asta ai o diploma cu vrajitoarea ta favorita si cu numele tau de user pe ea!!!
Daca pui si o compunere draguta la postul "Schimbare din membru in moderator" chiar te-as putea face moderator!
11.09.2008
33.8KB
corny suparata pe surioara ei ........oare ce boacana o fi facut aia mica?
27.08.2008
15.2KB
io sunt o persoana foarte timida la fel ca taranee